DUYURU HABER

Çelik Spot - İkinci El Eşya Alan Spotçu 0535 642 25 22

İkinci el eşyalarınızı değerlendirin

İkinci el eşyalarınızı değerlendirin

İkinci el eşyaların her kesimin yaşamında mutlaka farklı bir yeri vardır. Ev yada işyerlerimizde , fabrikada, ofiste eskidiği , yıprandı yahut değiştirme zamanı geldi dediğimiz, bazen de kömürlük yada depo gibi bir yere attığımız eşyalar, siz bilmeseniz de birçok insanın ilgisini çekmekte ve bu sizin için belki artık hiç bir değeri olmayan eşyalarınızın meraklısı olmaktadır. İkinci el eşya alan yerler sizin eşyalarınızın değerini bilen ve genelde aldığı eşyayı ihtiyaç sahibi ekonomisi güçlü olmayan insanlara yada öğrencilere bekar evlerine satan firmalar yada kişilerdir. Size ait kullanılmış ikinci el eşyalarınızın ne kadar para karşılığında satılacağını iyi bilen ve bunun yanında da aldığı ürünleri üzerlerine küçük kar payları ekleyerek satan yerlerdir. Bir örnek verecek olursak salonda bulunan salon takımı yada yemek odası vitrin takımlarını değiştirdiğimizde eskiyen eşyalarımızı asla imha etmemeli dışarı sokağa atmamalıyız. Biliyorsunuz ki bu değersiz olarak görünen o eşyalar durumları her nasıl olursa olsun ikinci el eşya alanlar bu eşyalara iyi ücretler ödemekte ve değerini bilmektedir.

İkinci el eşyalarınızı değerlendirin

Eski ve ikinci el eşyaları değerlendirmek göründüğünden daha kolaydır. Sizin “kimin işine yarayacak ki bu” dediğiniz o eşyalarınızın emin olun her zaman bir ihtiyaç sahibi ya da ticaretini yapan bir iş yeri olacaktır. Mesela bekâr arkadaşlarımızın konakladığı yerlerde, Öğrenci arkadaşlarımızın yaşadığı meskenlerde, kısa zamanlı konaklama yapacak olan mamur arkadaşlarımızın ve asker ve polis arkadaşlarımızın lojmanlarda ve bu gibi onlarca alanda bu böyle ikinci el eşyalara gerek duyulmaktadır. Bu durumun nedeni de malumunuz olur hem fiyatlarının uygun oluşu hem de az zaman kalınacak meskenler için sıfır eşyaların alınmasının anlamsız oluşudur.

Eski ve ikinci el Eşya alanlar

Eski ve ikinci el durumdaki eşyalarınız biraz yıpranmış durumda ise ve satılmayacak gibi bile olsa bazen duruma göre onunda bir çözümü olmaktadır. Mesela bir vitrini, masayı ve sandalyeyi marangoz atölyelerinde tadilatı yapılabilir. Tadilat ücretini de üzerine ekleyince eşyanız artı k yeni ve daha kullanışlı bir hal alarak biraz daha yüksek ücretler ile satabilir, hem bütçenize katkıda blunabilir hem de eşyayı kullanma gereği duyacak olan insanlara yardım etmiş olursunuz. ikinci el eşya alım ve satımı için amacımız sizin için hem en kaliteli hizmeti sunmak hemde sizi hiç zahmete sokmadan bir telefon ile gelip istediğiniz adresten ikinci el eşyalarınızı almak ve ücretinide piyasa değerinden olmak üzere hemen kapıda nakit olarak ödemektedir.

Çelik İkinci El Eşya
Ankaranın her yerinden 2.el eşya, Mobilya, Beyaz Eşya, Elektronik Eşya, Spot Eşya, Antika mobilya halı klim, Koşu Bantları ve Klimalar Alınır.

2.El Eşya Alım Hattımız
0535 642 25 22

Related Posts

Enter your keyword